Nejnovější recenze ze sekce Šumivá vína

Přidáno: 29. června 2010

• velmi dobrá chuť
  • skvělé šumivé víno vhodné na nejrůznější akce jako je např. silvestr, jako přípitek na nejrůznější akce a nebo třeba jen tak v soukromí doma
  • je to polosuché šumivé víno
  • výborně chutná s jahodami
  • krásný design etikety výrobku
  • nemám co bych vytknul

Bohemia sekt je výborným společníkem u nás doma, ale také na nejrůznějších akcích jako jsou například rauty, silvestr, narozeniny a spousta jiných významných akcí. Je u nás nejoblíbenějším sektem a na našem trhu už působí nějaký ten pátek. Má velice jemnou a lahodnou chuť a velice se dobře pije například s čerstvými jahodami. Pokud tedy budete slavit něco pro Vás významného určitě by neměl bohemia sekt chybět na Vašem stole.Bohemia sekt určit nwe nezlame vás ani lidi ve Vašem okolí, Opavdu nezbývá než jen doporučit a těm co ještě nevyzkoušeli nevyhájte!

Přidáno: 28. dubna 2010

(naposledy upraveno 28. dubna 2010)

• tradiční česká značka
  • trvalá solidní kvalita
  • příjemná "česká", lehká chuť i vůně
  • dobré do míchaných nápojů
  • srovnatelný výrobek s řadou známějších, leč mnohem dražších značek
  • příjemně suché, neostré
  • slušná cena
  • hodnotím proto, že jej již dlouho kupuji
  • matoucí, poněkud nemoderní etiketa

-kdo chce domácí velmi dobrý výrobek za velmi dobrou cenu, nechť po této značce sáhne, protože nezažije zklamání
-lze jej bez uzardění doporučit

Přidáno: 20. dubna 2010

• Vyvážená chuť
  • Ze šumivých vín se řadí k těm lepším u nás
  • Slušná cena

Já, ač sekty moc nepiju, neboť obecně na šumivých vínech nevidím nic zvlášť atraktivního, bych tento Bohemia sekt asi přirovnala k těm lepším, co se na našem území běžně prodávají. Zkusila jsem i levnější šumivá vína a řeknu vám, není o co stát. To tahle Bohemka si na tom stojí ještě obstojně. Má poměrně vyváženou, nenásilnou chuť, a pokud ho nebudete pít po litrech, ani následky bublinek nebudou neúnosné. Na Silvestrovský přípitek nebo rodinnou oslavu se celkem hodí. Účinek splní dokonale a ani si, i přes jeho relativně dobrou kvalitu, nesáhnete tak hluboko do peněženky.

Přidáno: 11. dubna 2010

• Jedná se o základní šumivé víno dostupné širokým masám konzumentů s nízkými nároky.

Skuste ochutnat i neco jiného než Bohemku :-)

Přidáno: 8. dubna 2010

• kvalitní výrobek
  • klasika mezi šumivými víny
  • příznivá cena

Určitě a bez nejmenších pochybností jedna z věcí, která nesmí chybět na žádné oslavě. Už si ani neumím představit oslavu bez bez tohoto šumivého sektu klasické a oblíbené chuti. Na tvrdý alkohol jsem nikdy moc nebyla a co se týká vín, tam jsem poměrně vybíravá. Chutná zejména ženám, ale myslím, že si ji vychutnají i mnozí muži. Její nespornou výhodou je, že je velmi snadno k dostání, dá se sehnat prakticky všude. Určitě milý dárek, který sice není nic moc originální, ale myslím, že potěší. Dá se využít při oslavách všeho druhu, ale klidně může být i jen tak v ledničce jak se říká pro strýčka Příhodu a vychutnat si ji jen tak pro zpříjemnění večera spolu s partou přátel. Ideální dvojku tvoří spolu s čerstvými jahodami, ani si neumím představit lepší dvojku než Bohemia Sekt a jahody.

Přidáno: 3. dubna 2010

• Je to ověřená kvalita za velice rozumnou cenu (levnější "šampaňské" už skoro nemá cenu kupovat)
  • Nesmí chybět na žádné oslavě narozenin nebo při jakékoli slavnostní příležitosti
  • Seženete v obchodě i v jakékoli hospodě bez problémů
  • Osobně mi více vyhovuje o něco sušší chuť Bohemia sektu Brut, ale Demi zas většinou více chutná dívkám a dámám

Bohemka je klasika klasik, čím jsem starší, tím víc začínám být raději, když dostanu klasickou bohemku a ne náhražky, které jsou sice levnější, ale většinou stojí za prd. Velkou výhodou je, že bohemkou neurazíte na oslavě naprosto nikoho, od sotva dospělých, po nejstarší členy rodiny. Spolu s jahodou vypadá na slavnostní tabuli opravdu luxusně. Samozřejmě, pokud chcete vyzkoušet opravdové šampaňské, pak to bohemka není ani náhodou, ale na druhou stranu si pak budete muset sáhnout pořádně hluboko do peněžěnky.

Přidáno: 12. března 2010

• Skvělý nápoj pro zvláštní příležitosti
  • Vynikající chuť
  • Cena je velmi přijatelná
  • Bohemia sekt je nejchutnější šumivé víno u nás v České republice
  • Asi jen že je suché mám radši více sladké, ale to záleží na Vaši chuti
  • Rychleji se z něj opijete

Bohemia sekt patří k našim nejznámějším dodavatelům šumivých vín a dle mého názoru taky nejvalitnějším sektům v ČR. Nohemia sekt se hodí kmnoha příležitostem, já a veřím že i spoustu jiných lidí si bez něj nedokáží předstvit oslavu nového roku a nebo třeba pouhé narozeniny. Já osobně mám radši Bohemia demi sec, jelikož brut je suché šumivé víno a já mám radši ty sladší. Cena je velmi dobrá a myslím že si ho může dovolit velká většina populace. Nezbývá než-li tento výrobek doporučit všem, kteří mají rádi kvalitu a vynikající chuť za velmi přijatelnou a nízkou cenu. Akorát by se pití sektu nemělo přehánět jelikož, jak se říká, příliš rychle stoupá to hlavy.

point point

Přidáno: 9. března 2010

• Kvalitní a velmi oblíbený šumivý nápoj
  • Cena odpovídá kvalitě sektu
  • Příjemná nijak nedráždivá vůně
  • Při nadměrném vypití tohoto nápoje bolí hlava

Bohemia Sekt brut mám velmi rád. Jeho jemná chtuť a vůně nijak nedrážďí a vše je v harmonii. Běžní lidé jej zpravidla požívají především při zvláštních nebo důležitých životních příležitostech nebo oslavách. Bohemia sektem tím dáváme najevo, že nastala zvláštní příležitost, kterou chceme oslavit ať už s přáteli nebo blízkými. Bohemia Sekt je tradiční český výrobek - vyrábí se z těch nejkvalitnějších odrůd bílého vína pěstovaného na rozsáhlých vinicích na Jižní Moravě. Bohemia Sekt brut patří k nejoblíbenějším šumivým vínům v České Republice. Tradičně je též podáván na slavnostních recepcích a rautech. Nabídne příjemné osvěžení ať už v letních měsících nebo třeba i v zimě. Jako jedinou nevýhodu vidím snad to že při nadměrné konzumaci bolí druhý den hlava jako střep.

Přidáno: 9. března 2010

• kvalitní chut ,nejznámější ,cenově dostupný
  • po větším užití Vás může ráno bolet hlava díky bublinkám

Bohemia sekt brut je především známí svojí neodolatelnou nažloutlou barvou a jemnou příjemnou harmonii někojika chutí. Nejznámější a nejoblíbenější sekt u nás. Sekty stejnojmenné značky jsou oceňovány pro svou nezaměnitelnou harmonii, jemný, ale přesto osobitý charakter a elegantní, mimořádně čistou chuť.Sekt se skvěle hodí například jako přípitek při nějaké slasnostnější večeři nebo obědě, jako přípitek na jakékoli oslavě prostě je ideálním společníkem pro nevšedně všední okamžiky našeho života.Cena tohoto výrobku je velice moc příjemná a téměř nepocítíte ulevu vaší peněženky po zakoupení todle svělého jemné perlivého vinného moku. Já osobně pokaždé když příjde nějaká příježitost k oslavě a přípitku šáhnu po téhle skvělé kvalitní láhvy sektu.Je to opravdu kvalita

alby alby

Přidáno: 14. února 2010

• Chuť
  • Přijatelná cena

Určitě jdou koupit i levnější šumivé vína, ale bohemka je určitě lepší. není zase tak příliš drahá aby jste si jí na silvestra nebo nějakou událost nemohli koupit. Šumivá vína moc nemusím, protože pokud toho vypijete více a mícháte z jiným alkoholem bude vás asi bolet břicho, ale pokud si dáte pár skleniček, ještě z jahodami, určitě nebudete litovat:)

Crovax Crovax

Přidáno: 7. února 2010

(naposledy upraveno 9. února 2010)

• Příjemná chuť za velmi přijatelnou cenu
  • Bohemka je nejlepší jako Brut, demi sekt je zbytečně sladký
  • Po míchání s ostatními druhy alkoholu způsobuje velmi rychle opilost a rána jsou opravdu bolestná

Pokud nechcete do šampusu investovat zbytečně mnoho peněz, je bohemka jasná volba. Výborná s jahodou uvnitř, do různých koktejlů a pokud mixovat, pak s kvalitní vodkou - účinky jsou rychlé a vysoce spolehlivé.

Bohemia sekt brut 12% 0,375 l (holá láhev)

Bohemia sekt brut 12% 0,375 l (holá láhev)

Crovax Crovax

Přidáno: 7. února 2010

(naposledy upraveno 9. února 2010)

• Velmi kvalitní sekt za příznivou cenu, který nikdy nezklame a seženete ho v každém obchodě, případně kdykoli na benzínce
  • Tahle láhev je zbytečně malá a nepraktická :-)

Oproti Bohemia demi sektu je Brut výraznější chuti. Hodí se ke kombinaci s džusy z lesního ovoce případně z jahod. Není dobré ji kombinovat s tvrdým alkoholem, jinak jsou rána opravdu nepříjemná. Pro dámy lze doporučit spíše demi sekt

Přidáno: 24. ledna 2010

• Jemné šumivé víno.
  • Trochu kyselejší sekt.

Dříve jsme vždy kupovali bohemku na silvestra.Já ho nikdy moc nemusela.Není zas až tak špatné,ale já mám raději sladší sekty.Letos jsme si koupili sekt Tokajský a ten je mnohem sladší s lepší chutí.Moje kamarádka měla s bohemkou také problémy.Nebylo jí po ní zrovna nejlíp.Po Tokajském sektu je v pohodě.Můj manžel má rád bohemku s jahodami.

Moët & Chandon Impérial Brut 12% 0,75 l (holá láhev)

Moët & Chandon Impérial Brut 12% 0,75 l (holá láhev)

Přidáno: 20. září 2009

(naposledy upraveno 20. září 2009)

Kdo ma rad Champagne, tak tohle je pro nej naprosta parada, miluju Chardony a jeho nadech je zde opravdu citit. Dobre vychlazena lahev je vhodna k bohatemu stolovani, protoze cena je opravdu vysoka, za kvalitu se proste plati. Koho ale cena neodradi, bude prijemne prekvapen, se sektem se chut opravdu neda srovnat!

Zobrazuji 481 - 494 ze 494 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]